ubytovanie / accomodation

Služby

    Ponúkame  8  izieb, každá ma vlastnú kúpeľnu a toaletu, TV a Wi-fi. Z toho je 5 izieb dvojlôžkových s manželskou posteľou, jedna je 3-lôžková s maželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom a 2 izby na prízemí umožnuju pobyt aj väčšim rodinkám až do 4 osôb.
    Vieme vám zapožičat aj detskú postieľku či detskú stoličku, dokonca aj vaničku.... pre našich najmenších -  všetko.
    Pre Vašu pohodu Vám ponúkame raňajky aj  na slnečnej terase, aby Váš deň začal kľudne a spokojne. Potom už len hor sa do hôr, kúpať sa do Aquacity či Vrbova, navštíviť Belianskú jaskyňu, alebo sa povoziť na letnej sánkarskej dráhe v Tatranskej Lomnnici. Ak neviete kam sa vybrat, radi pomôžeme a poradime.
    U nás budú mať aj Vaše detičky po celý deň o zábavu postarané. Máme pre ne pripravené hračky  a vonku  je prispôsobená  záhrada so šmýkačkou, pieskoviskom  hojdačkou a lanovkou.  A kým sa budú deti hrať, Vy ich môžete sledovať  z terasy pri kávičke alebo grile,  kde slnko svieti po celý deň.
   
      Dopravná dostupnosť turistických cieľov predurčuje ubytovanie v Novej Lesnej k ideálnym miestam na pobyt v tatranskej oblasti. Z obce je možnosť dostať sa do 3 km vzdialeného Starého Smokovca, alebo 8 km vzdialeneho Popradu, električkou, ktorej zastávka je od nás tak 10 min pešo.
    Počas letnej turistickej sezóny blízke i vzdialenejšie okolie ponúka množstvo aktivít a atrakcií – turistické a cyklistické trasy, horolezecké túry, aquapark, golf, splavovanie Dunajca ako aj jedinú sprístupnenú jaskyňu v Tatrách – Beliansku jaskyňu.
    V zime sú hlavným lákadlom neďaleké lyžiarske zjazdovky v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci, Ždiari,  Štrbskom Plese, V Lučivnej ci Lopušnej Doline alebo aj v Kubachoch..

 

Pozrite si naše izby ....

Kontakt

VillaGold

mickmirka@gmail.com

Tatranská 226
Nová Lesná
059 86

+421 905 219 067

Vyhľadávanie

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode